EUROFLUID HYDRAULIK SR s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 1993 ako jeden z hlavných dodávateľov hydraulických prvkov. Zároveň je výrobcom hydraulických agregátov a hydraulických systémov a dodávateľom rádiového diaľkového ovládania. Pre hydraulické systémy vykonáva opravy a servisné práce podľa požiadaviek zákazníka. Spoločnosť je oficiálnym distribútorom výrobkov Parker Hannifin a výhradným zástupcom HAWE Hydraulik SE, Hetronic Steuersysteme, M+S Hydraulic a Hydrocontrol na Slovensku. Sídlo spoločnosti je v Bratislave, pobočky sa nachádzajú vo Zvolene a v Nitre.

sídlo a prevádzka Bratislava:

EUROFLUID HYDRAULIK SR s.r.o.
Závodná 3/E
821 06 Bratislava

prevádzka Zvolen:

EUROFLUID HYDRAULIK SR s.r.o.
Rákoš 9385/7
960 01 Zvolen

prevádzka Nitra:

EUROFLUID HYDRAULIK SR s.r.o.
Bratislavská 9
949 01 Nitra

Prečo my

 • Dlhoročné praktické skúsenosti našich pracovníkov v obore
 • Poskytujeme rýchly a odborný servis
 • Komplexná ponuka prvkov, čím je umožnený optimálny výber riešenia pre každú aplikáciu
 • Kvalita prvkov je zaručená priamymi dodávkami od popredných svetových výrobcov
 • Celosvetová servisná sieť pre dodávané prvky
 • Veľký sortiment prvkov máme v stálej skladovej zásobe

História

Eurofluid Hydraulik SR s.r.o. Spoločnosť bola založená v roku 1993 pod obchodným názvom HYDRAULIK TEAM SR s.r.o. Jej hlavnou činnosťou bol predaj hydraulických prvkov nemeckého výrobcu HAWE Hydraulik SE, ktorý je svetovým priekopníkom vo vysokotlakovej hydraulike a v hydraulike sedlových ventilov. Ďalšími silnými oblasťami HAWE Hydraulik SE sú kompaktné hydraulické agregáty a hydraulické prvky pre proporcionálnu techniku.

V roku 1994 bol náš program rozšírený o bezpečnostné rádiové diaľkové ovládanie nemeckého výrobcu Hetronic Steuersysteme GmbH, čím sa umožnilo v kombinácii s prvkami Hawe Hydraulik ponúknuť výrobcom mobilnej hydrauliky komplexný systém bezdrôtového proporcionálneho ovládania.

V roku 1995 sa spoločnosť stala distribútorom firmy Parker Hannifin Corporation - popredným svetovým výrobcom prvkov pre fluidnú techniku. Široký sortiment hydraulických prvkov Parker umožnil poskytovať v oblasti hydrauliky komplexné služby. Zároveň sa ponuka rozšírila o prvky pre automatizačnú techniku, elektrotechniku, filtračnú techniku a o rozsiahly sortiment tesniacich prvkov, čím sme sa stali partnerom, ktorý dodáva do priemyslu všetko z jednej ruky - od jednoduchých prvkov až po elektronicky riadené pohony, od prvkov pre poľnohospodárske stroje až po prvky pre letectvo a kozmonautiku.

O rok neskôr sme začali s výrobou hydraulických agregátov a riadiacich hydraulických blokov podľa špecifických požiadaviek zákazníkov. Okrem dodávok prvkov a systémov sa ponuka rozšírila o komplexný servis a opravy hydraulických systémov a o výrobu hydraulických hadíc. Vykonávame tiež projekčnú a konzultačnú činnosť, merania parametrov a diagnostiku v oblasti hydrauliky.

Našou hlavnou zásadou je orientácia na požiadavky zákazníkov a budovanie dlhodobého partnerského vzťahu založeného na vzájomnej výhodnosti a dôvere. Len spokojný zákazník nám zaistí ďalší rozvoj a existenciu našej spoločnosti.

Naša filozofia:

 • orientácia na požiadavky zákazníkov
 • dlhodobý partnerský vzťah so zákazníkom
 • poskytovanie tovarov a služieb za výhodných podmienok

Politika kvaliky

 1. Dodávka vysokokvalitných výrobkov v oblasti hydraulických komponentov a systémov a zabezpečenie vysokokvalitného, rýchleho a odborného servisu s cieľom poskytovať špičkovú európsku kvalitu.
 2. Úzka spolupráca s dodávateľmi a odberateľmi založená na dôvere, obojstrannej prosperite, výmene skúsenosti a dlhodobom partnerstve.
 3. Dodávanie inovatívnych riešení s použitím komponentov popredných svetoznámych výrobcov k zabezpečeniu dodávok najvyššej kvality.
 4. Odborné vzdelávanie pracovníkov, pretože len kvalifikovaný personál je schopný plniť požiadavky našich zákazníkov.
 5. Vytváranie a zlepšovanie podmienok v oblasti infraštruktúry pre zabezpečenie včasných a kvalitných dodávok a služieb.
 6. Zvyšovanie efektivity práce na základe výsledkov monitorovania a vyhodnocovania našich činností.
 7. Dodržiavanie právnych predpisov a legislatívnych požiadaviek v oblasti životného prostredia.
 8. Spoločnosť EUROFLUID HYDRAULIK SR, s.r.o. si chce udržať trvalé a popredné postavenie dodávateľa v oblasti hydraulických prvkov a hydraulických systémov v inovatívnych a cenovo efektívnych riešeniach vo fluidných systémoch.

Certifikát ISO 9001

ISO 9001 Certificate

Certifikát ISO 14001

ISO 14001 Certificate