Zariadenie DIGI Plus od spoločnosti Parker sa od svojho uvedenia v roku 1993 stala obľúbenou skúšobnou metódou na monitorovanie stavu oleja na súši či na palube.

Na základe rozsiahlych skúseností a spätnej väzby zo spolupráce s námornými expertmi po celom svete vyvinula spoločnosť Parker svoj najnovší prírastok do sortimentu – DIGI Plus.

DIGI Plus má vzrušujúce nové funkcie zamerané na uľahčenie a spresnenie testovania, najmä pri použití v náročných podmienkach. Je vybavená ľahko čitateľným digitálnym displejom, ktorý poskytuje pokyny a výsledky analýz a ponúka nepretržité 5-hodinové použitie alebo 50 testov (podľa toho, čo nastane skôr). Bunka má životnosť 500 nabíjacích cyklov alebo 3 roky (obvykle – v závislosti od použitia) a zabudovanú pamäť na zaznamenávanie výsledkov predchádzajúcich testov, čo je dôležité pre sledovanie trendov stavu.

DIGI Plus sú poskytované v 3 verziách:

Sada na komplexné testovanie oleja Sada na testovanie pomeru vody v oleji Sada na testovanie celkových čísel alkality a kyslosti
Prejsť na E-SHOP Prejsť na E-SHOP Prejsť na E-SHOP
Viacparametrické testovacie súpravy Parker, dodávané pripravené na použitie v odolnom hliníkovom alebo odolnom kufri z ABS, obsahujú všetko potrebné vybavenie a spotrebný materiál pre vaše potreby monitorovania stavu oleja.

  • Rýchle a presné výsledky pre rôzne parametre oleja, v intuitívnej prenosnej súprave
  • Umožňuje vykonávať informované rozhodnutia o údržbe priamo na mieste
  • pred vznikom kritického zlyhania
  • Robustné a spoľahlivé vyhotovenie na použitie v pracovnom prostredí
Udržujte a chráňte svoje zariadenie a zároveň eliminujte škody spôsobené vodou vo vašom oleji. Sada na testovanie vody v oleji DIGI + poskytuje najmodernejšiu digitálnu analýzu a poskytuje rýchle a presné výsledky na ľahké sledovanie trendov. Súprava obsahuje testovaciu bunku spolu so všetkými potrebnými činidlami a vybavením pre ľahko použiteľný a ekonomický test.

  • Predchádzajte korózii, kavitácii alebo poruche vášho strojového zariadenia detekciou vody v oleji skôr, ako dôjde k poškodeniu
  • Minimalizujte nestabilitu balíkov aditív a poškodzovanie rastu mikróbov monitorovaním oleja
  • Plne prenosné na použitie na palube alebo v teréne, testovacie súpravy sú mimoriadne robustný, odolný a ľahko použiteľný
Zmerajte alkalickú rezervu vášho oleja a schopnosť neutralizovať kyseliny zo spaľovania. Testovacia súprava DIGI + BN poskytuje najmodernejšiu digitálnu analýzu a poskytuje rýchle a presné výsledky na dôkladné sledovanie trendov. Testovacia súprava poskytuje rýchlu indikáciu vyčerpania BN v mazivách.

  • Monitorovaním základného čísla (BN) svojich mazacích olejov zabráňte znečisteniu motora a korózii jeho častí
  • Jednoduché a ekonomické sledovanie maziva