Rádiové ovládanie Hetronic ERGO S

Nový ovládač ERGO S prináša ergonómiu ručného vysielača na novú úroveň s funkčnou bezpečnosťou pre splnenie najvyššieho štandardu.

ERGO S je vybavené až 12 programovateľnými tlačidlami, 2,4-palcovou obrazovkou TFT a joystickom schopným pracovať v ťažkých podmienkach s krytím IP65.

Prispôsobte svoje ERGO S tak, aby vyhovovalo rôznym typom aplikačných požiadaviek. Je to perfektné riešenie pre nakladače, nákladné vozidlá, žeriavy, drviče a ďalšie. Vysielač je možné uchytiť na opasku a má tiež magnetickú funkciu, ktorá umožňuje užívateľovi pripevniť vysielač ku kovovým podkladom.

Nabíjacia stanica je flexibilná pre nástenné aj stolové nabíjanie a je navrhnutá ako dokovacia stanica pre vysielač, ale aj ako nabíjacia stanica pre samostatné batérie.

ERGO S je schopný prevádzky na viacerých frekvenciách vrátane 4XX Mhz, 8XX Mhz, 9XX MHz alebo 2,4 GHz. ERGO S je tiež programovateľný zákazníkom pomocou PC systému Hetronic H-Link. Vysielač je tiež vybavený najnovším firmvérom navrhnutým spoločnosťou Hetronic, ktorý ponúka špičkové bezpečnostné funkcie znižujúce zraniteľnosť zákazníckych systémov voči akýmkoľvek externým škodlivým počítačovým útokom.

Technické údaje a ďalšie podrobnosti môžete nájsť v katalógu TU.