Eurofluid Hydraulik SR s.r.o.

(upravené 1.4.2020)
Vážení obchodní partneri,

vzhľadom na súčasnú mimoriadnu situáciu súvisiacu so šírením nákazy vírusom COVID-19, sme sa rozhodli pristúpiť od pondelka 1.4.2020 od 6:000 k nasledovným opatreniam:

  • Predajne ParkerStore sú opätovne otvorené. Vstup do predajní je obmedzený na max. jednu osobu s nasadeným ochranným rúškom (nie respirátorom). Pri vstupe do predajne je povinná dezinfekcia rúk. Uprednostňujeme platbu kartou.
  • Napriek obmedzenému režimu, stale prijímame objednávky. Tovar si aj naďalej môžete objednať prostredníctvom emailovej alebo telefonickej komunikácie.
  • Dodacie lehoty pre niektoré tovary sa však môžu predĺžiť.Osobný odber tovaru je možný cez predajňu s uvedenými ochrannými opatreniami.
  • Všetky potrebné informácie Vám na požiadanie poskytne Vaša kontaktná osoba v Eurofluid Hydraulik, prípadne môžete napísať na eurofluid@eurofluid.sk.

Ospravedlňujeme sa za akékoľvek nepríjemnosti spojené s uvedenými obmedzeniami. Veríme, že sa situácia zlepší a budeme sa môcť čo najskôr vrátiť do bežného režimu.

Tím Eurofluid Hydraulik


Dear business partners,

due to the current situation related to the spread of the COVID-19 virus, we have decided to take the following measures, effective from Monday 1.4.2020

  • ParkerStore retail stores are open once again. Entrance to the stores is limited to max. 1 person wearing a protective mask (not a respirator) at
    a time. Hand disinfection is mandatory at the entrance to the store. Payment by card is preferred.
  • Despite the restricted mode, we are still accepting orders via email or telephone.
  • Delivery times for some goods may be extended. Personal collection of goods is allowed only by taking the aforementioned protective measures.
  • All necessary information will be provided by your contact person at Eurofluid Hydraulik. You can also address any questions you might have to eurofluid@eurofluid.sk.

We apologize for any inconvenience this may cause. We hope that the situation will improve and we will be able to return to normal as soon as possible.

Team Eurofluid Hydraulik